درباره ما : گروه تورهاي آنتالیا

گروه تورهای آنتالیا ( وابسته به شركت خدمات مسافرتي روياي جهانگردي چهارفصل ) در حال حاضر از فعالترين مجموعه هاي مجري تورهای آنتالیا برای مسافران داخلی و همچنين مسافران خارجي ميباشد . اين مجموعه همچنين يكي از فعالترين هلدينگ ها در رزرواسيون هتل هاي آنتالیا را دارا می باشد . این مجموعه موفق شده در سالهای گذشته چندین دوره به عنوان مجری منتخب مسافران برای تورهای خارجی برگزیده شود و در رویدادهای مختلف گردشگری برای اجرای تورهای با کیفیت و همچنین کسب رضایت بالای مسافران مورد تقدیر قرار گیرد.

اين گروه افتخار دارد روزانه به صورت پياپي در بيش از بيست  ساعت پروازي در روز مسافران را به صورت گروهی و يا انفرادی در قالب تورهای ترکیه از شهرهای مختلف روانه اين کشور زيبا نماید . اين تورها از شهر تهران به صورت روزانه بيش از 14 ساعت پروازي  انجام ميگيرد . همچنين از ساير شهرهاي برزگ نيز ماند مشهد ، ساري ، رشت ، كرمانشاه ، اصفهان ، تبريز و... نيز مسافران تورهاي آنتالیا ميهمان اين مجموعه ميباشند .

 درباره ما

ارائه بهترین قیمت برای هتل های آنتالیا : گروه تورهای آنتالیا افتخار چندين سال همكاري با تمامي هتلهاي مطرح آنتالیا  را نيز در كارنامه خود دارد . و همچنين توفيق داشته ارزنده ترين هتلهاي آنتالیا را بعضا با تخفيفات بسيار مناسب در اختيار مسافران خود قرار دهد. 

 میزبانی از بیشترین مسافران سازمانی در آنتالیا :این مجموعه همچنین افتخار داشته در طول یک دهه فعالیت خود از بیشترین تعداد مسافرین سازمانی و گروهی در  آنتالیا نیز پذیرایی نماید .

ارائه بالاترین تخفیفات گردشگری در آنتالیا : از دیگر مزایای تورهای آنتالیا این گروه ارائه بالاترین تخفیف برای خدمات گردشگری در آنتالیا است . شایان ذکر است بسیاری از آیتم های گردشگری که مسافران در آنتالیا از آنها استفاده مینمایند بعضا با بیش از 50 درصد تخفیف به مسافران این مجموعه ارائه میشود 

عرضه تورهای مسافرتی رایگان : هر ماه ده ها تور و یا بلیط رایگان به آنتالیا صرفا به مشتریان این مجموعه تعلق میگیرد . مشتریان گروه تورهای آنتالیا میتوانند هر ماه در این جشنواره شرکت کنند و از خدمات رایگان ارائه شده باخبر باشند . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بلیط و تورهای رایگان آنتالیا میتوانید از صفحه جشنواره تورهای مسافرتی رایگان بازدید نمایید.

 

شماره های تماس :

بخش تور    :  42632  و  88530609

رزرواسیون  :43361

پشتیبانی آژانسهای همکار :22695111

سازمانها و ارگانهای طرف قراردا : 88549155

 

آدرس : خیابان شهید بهشتی ،جنب متروی بهشتی ، پلاک 10

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید