سفر به آنتالیا

شهر آنتالیا یکی از شهر های ساحلی ترکیه است که مرکز گردشگری ترکیه نیز می باشد و 30 درصد از گردشگران ترکیه به این شهر وارد می شوند . این شهر دارای 657 کیلومتر ساحل است که در این سواحل زیبا بندرها ، پلاژها و شهر های باستانی زیادی وجود دارد . این شهر از شرق به شهرهای مرسین و کارامان ، در شمال به قونیه ، اسپارتا و بوردور ، در غرب به موغلا و در جنوب به دریای مدیترانه متصل می باشد .

سفر به آنتالیا

منطقه آنتالیا شامل شهرهای توریستی آلانیا ، سیده ، ماناوگات ، بلک ، مرکز شهر آنتالیا ، کمر ، کاله و کاش می باشد که هر کدام از این شهرهای دارای مناطق مختلفی است و هرکدام جذابیت خاص خود را دارد وگردشگران تور آنتالیا از مناطق مختلف آن دیدن می کنند . مرکز شهر انتالیا از سه بخش تشکیل شده که : لارا در قسمت شرقی و کنیالتی در غرب آن واقع شده اند . به دلیل کیفیت بهتر منطقه لارا اغلب هتل های 5 ستاره در این مکان هستند و در منطقه کنیالتی هتل های ارزانتر با کیفیت پایین تر وجود دارند .

سفر به آنتالیا

در غرب آنتالیا کمر ، کاله و کاش قرار گرفته اند که منطقه کمر نسبت به منطق دیگر آن شناخته تر می باشد و همه ساله بسیاری از گردشگران تور آنتالیا را به سمت خود می کشاند . فاصله کمر تا مرکز شهر نیز حدود یک ساعت می باشد . در شرق آنتالیا نیز منطقه بلک ، سیده ، ماناوگات و آلانیا قرار دارند که بهترین هتل ها در منطقه بلک آن واقع شده اند .

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید